Červenec 2011

Oznámení pro vás aneb stěhujeme se

14. července 2011 v 16:31 | Added by: Darela Sodi |  Site News


Omlouvám se všem affiliates (Sbčkám), milovníkům Thalíe a této stránky, ale ukončuji chod tohoto blogu! Důvod? Jiný blog s více hvězdama, hlavně z oblasti celé Latinské Ameriky! Byla bych opravdu moc ráda a podctěná, pokud by jste chtěli nadále mít spřátelené blogy, týká se to všech dosavadních affs a samozřejmě přijímám další! Je to velká změna, ale nebudu zakládat nový TOPlist, ale vezmu si tento z této fanstránky, jelikož se jenom "přestěhovávám" na jinou adresu, Thalía tam samozřejmě bude také kralovat, takže nepříjdete o žádné informace nebo novinky této mexické divy. Chci za přízeň poděkovat nejen vám návštěvníkům, ale také spoluadminovi "Thomovi" za spolupráci :-) … Jsem ráda, že v tom na nové stránce budeš pokračovat... Fanstránka je momentálně v rekonstrukci

Stačí kliknout na obrázek pro zobrazení webu


Por Amor

12. července 2011 v 15:00 | Added by: Thom |  Videos
Por Amor je druhý vydaný singel z albumu Amor A La Mexicana. Vyšiel 2-ho Januára 1998. Skladbu napísal Kike Santander. K piesni vznikli dva videoklipy. Originálna verzia a remixová verzia (Primera Vez remix), ktorý sa stal obrovským hitom hlavne v európskych krajinách ako Francúzsko, Grécko a Maďarsko.

Malá Sabrína vymazala všetky kontakty.

12. července 2011 v 11:16 | Added by: Thom |  NEWS
Dcéra Thalíe, Sabrína Sakae, vymazala v mobilnom telefóne všetky uložené kontakty Thalíe.

Thalía sa s prosbou o pomoc obrátila na svojich fanúšikov na Twitteri.
Nieeeeee!!! Sabrina vymazala všetky kontakty na mojom BlackBerry!!! Tie nezbedné ručíčky!!! Ako to dať späť? Pomoc!, napísala Thalía na Twitter.

Čoskoro sa tisíce fanúšikov ozvalo a napovedalo. Technológia a špecialisti možu obnoviť všetky jej kontakty.
Pripravené! Ďakujem moji anjeli strážni za Vašu pomoc! Už vyhladávam kontakty ! napísala Thalía.

Thalía a její syn Matteo jsou už doma

3. července 2011 v 16:25 | Added by: Darela Sodi |  Twitter


27. 6. 2011, ráno, Thalía se na svém oficiálním Twitteru vyjádřila o smrti své matky Yolandy Mirandy a narození svého syna, Matthea Alejandra.

"Je to směs emocí, tak intenzivních. Před měsicem jsem ztratila svou matku, svou přítelkyni, moje všechno a teď přichází do mého domu můj syn Matteo, světlo, síla a naděje. Tajemné (nebo záhadné) způsoby života. Děkuji vám všem za to, že jste nepustili mé ruce tak silně, v této části mého života. Jsem nesmírně vděčná," napsala zpěvačka.

25. 6. 2011 se narodil první syn ženě Tommyho Mottolu, který přišel na svět v 11:48 místního času a vážil 3500 kilogramů. Tohle bylo vyhlášeno herečkou přes Twitter.

Je třeba připomenout, že pokud by se tak stalo přesně před měsícem (novinka přidána 27. 6. 2011), kdy paní Yolanda zemřela na mrtvici, v té době zpěvačka "Nenaučená", ukázala, že se cítila velmi smutně a bylo to, jako kdyby zemřela její polovina sebe spolu s její matkou, nedopadlo by to pro ni a jejího syna dobře.

"Dnes zemřela polovina mé duše... Mám pocit, že pomalu umírám... Děkuji za vaše modlitby za mou bojovnici, za mou matku," sdílela Thalía.
archiv | © Darela 2010 - 2011 | All Rights Reserved | copyring: thaliadaily.blog.cz