Květen 2011

Tv Notas - Pohřeb mámy Thalíe

31. května 2011 v 14:15 | Added by: Darela Sodi |  Magazine: Scany


Chcete překlad? Ráda ho pro vás udělám :-) Stačí si oň napsat ;-)

Thalía děkovala všem na svém Twitteru

31. května 2011 v 14:00 | Added by: Darela Sodi |  Twitter

Po návratu do New Yorku Thalía zveřejnila na svém twitteru již v pondělí (30) poselství, ve kterém děkovala za veškerou podporu a přízeň ohledně smrti její mámy.

"V těchto chvílích obrovského žalu se chci poděkovat svým jménem a jménem rodiny všem lidem, kteří byli s námi přítomni v různých formách: v modlitbě, ve společnosti, v ohleduplnosti, myšlenkách podpory pro menší bolest ze smrti naší matky. Děkuji všem médiím za péči a respekt, které nám projevili v těchto dnech. Síla je v jednotě, budeme nadále spoléhat na vaše modlitby."


Thalía na novém albu spolupracuje s Leonelem Garcíou

30. května 2011 v 14:53 | Added by: Darela Sodi |  NEWS

Po dokončení psaní svojí knihy se Thalía začala věnovat znovu hudbě. Skládá písně společně s Leonelem Garcíou, bývalým členem skupiny Sin Bandera. Podle Thalíe se jedná o megahit - jedná se o milostnou píseň :-) … Myslím, že se máme na co těšit :-) … S vydáním a promo alba se to zřejmě kvůli smrti její matky protáhne o nějaké ty měsíce, takže buďme na tuto možnost připraveni. Podle Thalíe a Leonela se máme na co těšit :-)

Thalía´s Baby Shower

30. května 2011 v 14:39 | Added by: Darela Sodi |  Photoshoots
Přejděme teď na chvíli k něčemu veselejšímu :) V měsíci březen vyšly fotky z oslavy Thalíiného těhotenství :-) Co chvíle by Thalía měla porodit :-) Právě v měsíci červen :-)


Nejsmutnější den Thalíe

30. května 2011 v 14:20 | Added by: Darela Sodi |  NEWS
Zprávy o smrti vysílal program Hoy a později byly potvrzeny v časopise People en Español, ráno 27. května.

Krátce poté hlásil blízký zdroj Quién.com, že posledním v kontaktu s paní Yolandou byl její řidič, který ji opustil doma v 19:00 hodin. Kromě jiného řekl, že matka interpretky "Amor a la Mexicana" spala s těžkou bolestí hlavy a asi ve 4 hodiny ráno utrpěla nečekaně infarkt.

Thalía přijela do Mexika

Přesto, že má za pár dnů porodit své druhé dítě, herečka a zpěvačka cestovala do Mexika, aby jí dala své poslední sbohem. Thalía cestovala soukromým letadlem, které přistálo na letišti v Toluca, společně se svým manželem, podnikatelem a magnátem Tommy Mottolou a s týmem lékařů, kvůli svému pokročilému stádiu těhotenství.

Sestry se usmířily

Herečka Laura Zapata, která přišla do Ciudad de México z Puerta Rica, dorazila k pohřební kaply kolem 00:45, kde se setkala se svou nevlastní sestrou Thalíou, Ernestinou, Gabrielou a Federicou Sodi a silně objala zejména právě Thalíu.

Po smrti paní Yolandy to tak vypadá, že právě tato událost spojila dvě její dcery, které se spolu nestýkaly kvůli dávným osobním rozdílům.

Sestry Sodi Mirandové řekli sbohem své matce v soukromí, s rodinou i přáteli, kteří ji doprovázely. Hlídka odešla z místnosti, aby je nechali o samotě.

Thalía porodí zhruba za 14 dnů

29. května 2011 v 15:59 | Added by: Darela Sodi |  NEWS
Je smutné, že se Thalíina matka nedožije narození svého vnoučka a neužila si svatbu Thalíiné sestry Ernestiny Sodi... Upřímnou soustrast rodině...

V myšlenkách jsme s tebou Thalys! (úmrtí její matky)

29. května 2011 v 15:08 | Added by: Darela Sodi |  NEWS
Já se o této zprávě dozvěděla včera v noci a první má myšlenka byla: Už vím, proč nebe 2 dny pláče... Zemřela totiž maminka Thalíe :-( … Bylo to tak nečekané, cítím i s miliony dalšími fanoušky smutek a prožívám s nimi bolest nejen Thalíe, ale také cítím se všemi, co její mámu měli rádi! Je smutné vidět zdrcenou Thalys, je těžké vyjádřit tu bolest ze ztráty milovaného člověka, já jsem tohle zažila jednou, stále se s tím nemohu smířit, ale vnitřně s tím vyrovnaná jsem, ale nikdy nezapomenu! Dokážu se proto vcítit do samotné Thalíe a její rodiny. Dlouho už tohle prožívat nechci...

Thalío, musíš být hodně silná, v myšlenkách jsme stále s tebou! Tvá bolest je naší bolestí, milujeme tě celým naším srdcem! Dej tvé mámě Bůh věčnou slávu, někdy nedokážeme pochopit, proč se takto rozhodl, ale jsem si jistá, že ví, proč tak činí. Motlidby směřují k tobě i tvé mamince... With love, Darela!

Thalia, you must be very strong, the thoughts we are with you! Your pain is our pain, we love you with all our heart! Give your mom the eternal glory of God, sometimes we can not understand why the decision was made, but I'm sure he knows what to do. Prayer directed to you and your mother … With love, Darela

Thalíina matka zemřela ve věku 76 let

29. května 2011 v 14:55 | Added by: Darela Sodi |  NEWS
Thank you for the photo to ThalíaLatinidade.blogspot.com

Yolanda Miranda, matka Thalíe zemřela v časných ranních hodinách v pátek (27). Paní Miranda zemřela v Ciudad de México ve věku 76 let, zemřela předčasně, protože nebyla nemocná, zemřela zřejmě na infarkt.

Stalo se to den před svatbou Thalíiné sestry Ernestiny Sodi, která byla naplánována na 28 (včera). Laura Zapata (další sestra Thalíe, znát ji můžeme z Esmeraldy, Rosalindy nebo Nespútaného anjela) se o tom dozvěděla jako první, v Puerta Rico, dala vědět o smrti své matky ve svém vlastním facebooku.

Přes svůj Twitter zpěvačka (Thalía) informovala o svém žalu: "Dnes zemřela polovina mé duše... Mám pocit, že pomalu umírám... Děkujeme vám za motlidby za moji bojovnici, moji matku."

Thalía převezla tělo své matky do New Yorku

Po prodiskutování se svou rodinou se zpěvačce podařilo získat souhlas o převozu těla Yolandy Mirandy do USA.
Pohřeb se konal 28. května...
Tělo Yolandy bude později spopelněno

ThaliaDaily blog.cz/LoveThalía.er.cz bude znovu v provozu

28. května 2011 v 17:48 | Added by: Darela Sodi |  Site News

Rozhodla jsem se, že se začnu brzy opět věnovat tomuto blogu, nepsala jsem, že je pozastaveno (HIATUS). Nebyl čas na přidávání, bylo toho dost na uplaudování... Prosím všechny affiliates, kteří sem ještě chodí, jestli jsme nadále SB nebo nikoli, abych vás tu zbytečně neměla, pokud jste se rozhodli dále nebýt spřáteleni, aby se ozvali. Děkuji :-) Začínáme naplno již koncem tohoto měsíce!!!
archiv | © Darela 2010 - 2011 | All Rights Reserved | copyring: thaliadaily.blog.cz