Březen 2011

Thalía osobně

25. března 2011 v 15:49 | Added by: Darela Sodi |  SPEECH

Vztahy a svatby
Thalía se v roce 1995 zasnoubila s Fernandem Colungem, kterého známe z Esmeraldy jako José Armanda. Vztah jim ale nevydržel. V roce 1996 se seznámila s Alfrédem Díazem, se kterým se potom též zasnoubila. Díaz však tragicky zemřel. Říká se, že měl autonehodu, ale jak to bylo doopravdy, to zatím nevíme. Thalía prý snubní prsten schovala do sejfu a prohlásila že ho otevře až "potká toho pravého". A to se jí splnilo. V roce 2000 se Thalía vdala. Vzala si bývalého manžela Mariah Carey a šéfa Sony Music, Tommyho Mottolu. Svatba se konala v New Yorku. Byli na ni pozváni hosté jako jsou například Fernando Carrillo (Známe z Rosalindy), Jennifer Lopez a další známí hosté. Bylo opravdu jasné, že tato svatba stála několik tisíc dolarů, protože Thalíiny šaty vážily kolem 60-70 kilogramů a bylo na nich dvěstě metrů hedvábné barvy šampaňského, měly 16 metrů dlouhý závoj vyšívaný stříbrnými nitkami a třemi tisícovkami křišťálových korálků. Svatební cestu strávil pár v Řecku.

Něco o začátcích
Thalía měla velmi těžké dětství. V pěti letech jí zemřel otec a Thalía se s touto ztrátou nemohla vyrovnat. Byla natolik zničená, až přestala úplně mluvit. I když její matka nevěřila, že se vyléčí, začala s ní navštěvovat psychiatra. Ani psychiatr jí nedával velkou naději. Ovšem zázraky se dějí :))). Po roce Thalía znovu začala mluvit. Už odmalička jí lákalo umění. V tom jí matka plně podporovala. Zapsala ji na konkurzy gymnastiky. K herectví Thalíi dostala až sestra Laura, kterou jsme mohli vidět v Esmeraldě jako Fátimu a nebo v Rosalindě jako Veroniku. Matka ji tedy začala vodit na různé konkurzy. A to se vyplatilo. Thalía se dostala do dětské skupiny Din-Din. V patnácti vyhrála konkurz na hlavní roli v muzikálu Pomáda. Z té se přidala ke skupině Timbiriche jako sborová zpěvačka. Poté, co odešla sólová zpěvačka Timbiriche, byla Thalía dosazena na její místo. Tak Thalía odstartovala hvězdnou kariéru. Odstěhovala se do Los Angeles, kde se naučila anglicky a vychytala nové trendy. Po návratu do Mexika, v roce 1990, natočila své debutové album "Thalía". Thalía, jak jste ji určitě už slyšeli, natočila reklamu na nápoj "Dr pepper", kde zpívala písničku Be You. Thalía vydá nové album "Thalía" a vyšlo 21. května 2002. Na tomto albu najdeme několik anglických písní a jedna z nich je právě Tu y Yo. Be You je také nazpíváno v angličtině, , ale bohužel na albu "Thalía" není.

Thalía pracuje na novém albu - výjde ve stanoveném termínu?

25. března 2011 v 15:16 | Added by: Darela Sodi |  NEWS

Thalía oznámila, že pracuje na svém dalším albu ještě před oznámením svého těhotenství. Thalía používá svůj Twitter k tomu, aby o své práci informovala lidi po celém světě a ráda s nimi komunikuje. Tentokrát oznámila, že pracuje na svém dalším studiovém albu.
"Píšu pro novou desku. Mnoho nápadů, pozitivní energie, mnoho vášně," napsala...

Vypadá to tedy tak, že album výjde ještě letos. Přesný datum vydání není udáno

Thalía má nový look (2004)

24. března 2011 v 18:30 | Added by: Darela Sodi |  SPEECH
Při koncertě v Houstonu v Texase se Thalía rozhodla, že všechny vyšokuje svým novým punkrockovým lookem a zase tak jednou dokáže, že se jí líbí být sama sebou a dělat si, co chce. Pořadatele navíc překvapila tím, že všechny své songy zpívala živě. Fanoušci si tak mohli spolu s ní zatancovat The Mexican, Dance Dance, Baby, I´m With You, I Want You. Představení zase živě debatovala se Seanem Paulem. Že by se domlouvali na nějaké budoucí spolupráci?

Na konci roku Thalía dolaďovala svou kolekci Thalía Sodi Collection pro jaro a léto, v které jsou úžasné boty, plavky, sluneční brýle, šparky a doplňky.

Také pomáhala bojovat proti drogám! Celkem 200 škol se zúčastnilo měsíční soutěže, v níž hlavní cena byla osobní návštěva Thalíe! Každá třída měla za úkol natočit video, které bylo namířeno proti drogám. A které se to povedlo nejlépe, ta se mohla těšit, že se za ní Thalía vypraví. Pak všichni dohromady diskutovali o drogách a Thalía při tom nezapomněla dodat, že hudba jako koníček dokáže člověka od takových blbostí udržet na míle daleko. No nevíme, ale hodně muzikantů drogám propadlo...

Každý rok si udělá čas, aby jeden den strávila s dětma z dětských domovů a oslavila tak s nimi Vánoce. Stejné to bylo i loni v prosinci. Tentokrát Thalía prodala své dárečky dětem v newyorské zoo. Svěřila se tam, že děti prostě miluje. Jednou by si přála mít vlastní, ale zatím se chce věnovat hudbě.

Pro všechny chystá dáreček! Přesně na Valentýna by mělo vyjít cédečko a DVD největších hitů Thalíe. Máme se na co těšit

Thalía: Víc jak Rosalinda (2002)

24. března 2011 v 18:05 | Added by: Darela Sodi |  Interviews
Na čem právě teď pracujete?
Dělám promo svého nového alba, a tak cestuji po celém světě a představuji ho.

Slyšeli jsme, že jste také vynikající obchodnice. Máte parfém a nejnověji i kolekci brýlí, které dokonce sama navrhujete. Jaký styl je vám bližší?
Mám raději trochu bláznivější a barevné brýle.

Umíte si představit, že by jste se věnovala něčemu jinému, než je zpěv a herectví?
Mou touhou je stát se psycholožkou. V budoucnosti bych chtěla tento odbor vystudovat.

To by jste teda sklamala milion fanoušků. Uvědomujete si vůbec, kolik lidí rozdílného věku a kultur oslovujete svou hudbou a filmovými postavami?
Ano, je to pro mě hodně důležité a dělá mě to šťastnou.

Existuje vůbec něco, co vám na životě hvězdy není po vůli?
No, poměrně dost mě rozčiluje to ranní vztávání.

Thalía mini rozhovor (cca 2000 - 2001)

24. března 2011 v 17:58 | Added by: Darela Sodi |  Interviews

Řekni pro ty, co tě jen teď objevili, jaké byly tvé začátky?
Začínala jsem, když jsem měla devět let. Bylo to jako ve snu. Snila jsem o tom, že jednou budu zpěvačka a herečka. Doma jsem si zvykla zpívat. Později jsem dostala nabídku, abych se přidala k jedné kapele. Nahráli jsme čtyři alba, pracovali jsme hodně tvrdě, ale nic se nestalo. Přešla jsem do jiné skupiny, která byla slavná po celé Latinské Americe. Naučila jsem se kominukovat s obecenstvem, dělat skvělé živé představení. Kontakt s lidmi je neopakovatelný. A potom přišel čas osamostatnit se. Nějaký hlas mi našeptával - Buď teď, anebo nikdy! Takže jsem se přestěhovala do Los Angeles a začala jsem studovat hudbu, brala jsem hodiny zpěvu a kytary, učila jsem se tancovat. Přišel debutový album. Sranda, do té doby jsem byla známá jako sladká, malá Thalía, a najednou byla ze mě rockerka! Všem se to ale zalíbilo.

V čem jsi jiná, jako ostatní hvězdy?
Jsem upřímná a všechno dělám od srdce. Chci se jen bavit a podělit se s těmito pocity s celým světem. Chci ukázat své čisté úmysly, rozdávat radost.

Co pro tebe znamenají fanoušci?
Jsou nejdůležitější součástí mé kariéry. Jsou jako má rodina. Rozumějí mé hudbě, jsou se mnou od začátku a proto mi na nich hodně záleží. Mnozí nerozumějí španělštině, proto zpívám i anglicky.

Co tě při tvorbě albumů inspiruje?
Miluji rock, hip-hop, blues, rap a latino-hudbu. Proto chci vždycky vytvořit jakousi koláž těchto žánrů a na mých albumech můžete najít doslova všechno. Když chcete opravit své zlomené srdíčko, zatancovat si...

Mnoho teens dávají v módě stále víc na značku, kupují si jenom značkové věci a ostatní jsou pro ně odpad. Co ty na to?
Každý si tvoří vlastní módu. Je to způsob vyjadřování se. Je jedno, jestli máte oblečené tričko za stovku, nebo nějaké značkové! Záleží jenom na tom, jak se v něm cítíte!

Kdo je Thalía?

24. března 2011 v 17:53 | Added by: Darela Sodi |  SPEECH

Thalía se narodila 26. 8. 1971 v Mexiku. Její původní jméno je María Ariadna Thalía Sodi Miranda. Matka je společně se sestrami (Laura, Gabriela, Federika a Ernestina) vedla k herectví a hudbě. Její dětství nebylo nejšťastnější. Jako 5-leté jí zemřel otec a ona se musela neustále připravovat na zkoušky a konkurzy. První ovoce přišlo, když ji jako 4-letou přijali na konzervatoř v Mexiku, kde studovala hru na piáno a balet.
Začala zpívat v kapele Din Din, se kterou slavila své první hudební úspěchy. V roce 1989 se Thalía rozhodla pro sólovou kariéru a vydala CD Thalía. V Mexiku se vyprodalo už za 15 dní. V roce 1999 se bláznivě zamilovala a vdala za Tommyho Mottolu. Můžete ji znát z telenovely Rosalinda, kde Thalía hrála roli mladého děvčete, které pracuje jako květinářka.

Thalía (2001, psalo se u nás)

24. března 2011 v 17:45 | Added by: Darela Sodi |  SPEECH

V roce 1987 Thalía prohlásila: "Osobně mám raději filmový žánr, ale myslím, že telenovely mohou být správnou cestou k úspěchu. Jednou bych chtěla natočit dobrý film. Ve filmu natáčíte třeba dvě nebo tři scény denně, ale v telenovelách jich děláte třeba čtyřicet za den."
Její slova o slávě se naplnila. O rok později stále vedle slavné herečky Adély Noriega v seriálu Patnáctiletá (1988). Zahrála si také v telenovele Světlo a stín (1989). Jako herečka všechny tyto role zvládla, přestože kritici tvrdí, že nemají valnou uměleckou hodnotu. V roce 1989 odjela na rok do Los Angeles, neboť se domnívala, že jedině v Hollywoodu může zcela prorazit. Obdivovala latinskoamerické hvězdy, které se ve Spojených státech prosadily. Chtěla být jednou z nich. Za rok v USA se naučila dobře anglicky, zdokonalila se ve zpěvu, tanci a hře na kytaru. Nasála do sebe všechny současné trendy, od módy až po umění. Do Mexika se vrátila nabitá energií a s jiným vzhledem. Tam potom natočila alba Thalía, Mundo de Cristal a Love. Mnozí fanoušci byli změnou image Thalía zklamání. Z malé nevinné dívky najednou přes noc vyrostla žena, která na koncertech odhaluje pupík a zpívá rock. Ale i kritiku se naučila Thalía snášet, a pokračovala v práci.

Thalíina třetí kniha je již v předprodeji (aktualizace)

22. března 2011 v 18:07 | Added by: Darela Sodi |  Thalía´s products

Prodejní portály, jako jsou Buy.com a Amazon umístnili předprodej nové Thalíiny knihy. Monografie zpěvačky bude mít dvě edice - anglickou i španělskou, bude se jmenovat "Cada Dia Mas Fuerte/Stronger Every Day" a zahájení nastane 4. října tohoto roku. Třetí kniha Thalíe, jako kariéra spisovatelky, nemá oficiální obal knihy, bude mít 304 stran a bude distribuován do Penguin Books.

Název: Cada Día Más Fuerte
Formát: Vázaná
Vydavatel: Penguin Books
Jazyk: Španělština
Stránky: 304
Typ: Osobní monografie
ISBN-10: 0451234421
ISBN-13: 9780451234421
Datum vydání: 4. říjen 2011

Název: Growing Stronger (anglická verze)
Formát: Vázaná
Vydavatel: Penguin Books
Jazyk: Angličtina
Stránky: 288
Typ: Osobní monografie
ISBN-10: 0451234413
ISBN-13: 9780451234414
Datum vydání: 4. říjen 2011

Thalía v letošním roce vyvrátila návrat na tel. obrazovky

21. března 2011 v 19:20 | Added by: Darela Sodi |  NEWS

Thalía řekla, že letos tento rok bude plný pracovních závazků, nicméně vyvrátila zvěsti o návratu na televizní obrazovky v nějakých novelách nebo seriálu.

Mexická zpěvačka a herečka řekla, že připravuje nové studiové album, plus se chystá na zahájení nové řady oblečení a doplňků.

"Připravujeme několik překvapení (…) Jsem ve fázi, ve svém životě, kdy investuji do přírody, která je nejdůležitější. Snažím se ze sebe dostat vše, abych se cítila dobře zevnitř, především jako silná žena a jistá sama sebou," řekla interpretka.

O možnosti návratu na obrazovky poznamenala: "Ráda bych se vrhla do nějakého televizního projektu, ale románům jsem se věnovala příliš dlouho a teď mám dceru, která mě hodně potřebuje."

Nové scany

21. března 2011 v 18:53 | Added by: Darela Sodi |  Magazine: Scany
Scany jsou z časopisů: OK, TvNotas, Tv Y novelas a People en Español ...

OK - 4. leden 2011

People en Español - Únor 2011

Tv Notas - 14. prosinec 2010

Tv y Novelas - 7. březen 2011

Návštěvnost za min. týden (14.3. 2011 - 20.3. 2011)

21. března 2011 v 15:17 | Added by: Darela Sodi |  Visitors
Pondeli: 71
Utery: 188
Streda: 346
Ctvrtek: 288
Patek: 296
Sobota: 283
Nedele: 309

Celkem: 1781

Natalia versus Thalía: Natalia Oreiro nemá ráda Thalíi? (Popcorn duet 2001-2002)

20. března 2011 v 0:59 | Added by: Darela Sodi |  Magazine: Scany

Pozn. adminky: Předem se omlouvám příznivcům Natalie Oreiro, blog je o Thalíi, článek sice i o ní, ale tu část vynechávám, zmíním se o ní pouze okrajově. Přepisuji články z časopisu Popcorn, scany jsou foceny mobilem, ale nezoufejte - na konci stránky máte k dispozici ofocený scan s Naty...

Thalía: Zůstává věrná romantice (4. březen 2011 – Plus 1 Deň)

19. března 2011 v 23:08 | Added by: Darela Sodi |  NEWS
Z řady mexických telenovel je i příběh chudé prodavačky květin Rosalindy, která najde lásku po boku bohatého pianisty Fernanda José (Fernando Carrillo). Romantický příběh byl natočen ještě v roce 1999 a herečka, celým jménem Ariadna Thalía Sodi Miranda (39), od té doby prošla více etapami. V rodném Mexiku si dokonce vysloužila titul královna telenovel. Ještě za mlada v sobě objevila i pěvecký talent a v roce 1990 vydala své první album s názvem Thalía. Proslavila se téměř na celém světě a lidé ji označují za jednu z nejlepších latinskoamerických umělkyň. Jen málokdo ví, že herečka se vdala za tehdejšího manžela zpěvačky Mariah Carey, Tommyho Mottolu. Kromě herecké a pěvecké kariéry nakoukla Thalía i do světa reklamy a módy. V současnosti se věnuje natáčení už svého čtrnáctého studiového alba.


Všechno nejlepší „Conexión Thalia“

18. března 2011 v 2:03 | Added by: Darela Sodi |  NEWS
Conexión Thalia Radio Show 17. března slavila své 4. narozeniny! Premiéra nastala v roce 2007 a od té doby si mohou lidé na celém světě vychutnávat každý den dvě hodiny spojení s Thalií během poslechu dobré hudby a obdrží zajímavé informace o různých tématech, je dána možnost účastnit se a vyjádřit své názory na ně. Pikantní a zábavné rozhovory, poradenství a mnoho dalšího, vše v jedné show! Nezbývá než pogratulovat celému teamu a doufejme, že show bude pokračovat na mnoho let dopředu!


Thalía má platinovou prodejnost svých nahrávek, je nadaná herečka a podnikatelka inspirující se svou vlastní řadou oblečení, bytového textilu a doplňků. Je známá na pěti kontinentech a prodala přes 12 milionů alb po celém světě. Nyní Thalía přenáší svůj talent na rozhlasové posluchače s Conexión Thalia Radio Show, dvou-hodinovým týdenním rozhlasovým pořadem, ve kterém má hlavní roli móda a hudební superhvězdy. Každý týden Conexión Thalia Radio Show je hlavním rysem Latinská hvězda v zábavně rychlém tempovém formátu, který umožňuje objasnění módy, nechybí ani drby, zasvěcené informace o celebritách.
"ABC mi poskytlo skvělou příležitost vytvářit zábavné a pozitivní zážitky v rádiu," říká Thalía. "Budu se spojovat s módními experty, baviči, hudebními umělci a celebritami z celého světa, kteří jsou mými přáteli. Show bude plná legrace, pozitivní a velmi interaktivní. Každý pořad bude novou zkušeností pro posluchače."
archiv | © Darela 2010 - 2011 | All Rights Reserved | copyring: thaliadaily.blog.cz