Psalo se u nás: 2002 - 03

14. prosince 2010 v 17:31 | Added by: Darela |  Biography
Biography
Nový přírustek v rodině!

Na co sáhne, to se jí daří: hudební ceny sklízí jednu za druhou, reklamní spot, v kterém učinkovala, patří mezi nejoblíbenější a fanoušků přibývá. Thalia ale nezahálí...


Thalia versus Paulina Rubio

Podle mexického bulvárního plátku ,,Fama" panuje prý mezi Thalií a i u nás známou Paulinu Rubio nevraživost. Thalia prý Paulie závidí její zvětšující úspěch po celém světě a chce si svou popularitu za každou cenu pojistit. Došlo to prý až tak daleko, že Thalia musela platit některým mezinárodním časopisům za to, že se objevila na jejich stránkách...

Jak to tak vypadá, Thalia nemá nic takového zapotřebí. Reklamní spot, ve kterém tahle oblíbená zpěvačka a herečka pije nápoj od Dr. Peppera, byl mimořádně úspěšný a prodej limonády pořádně stoupl. Proslíchá se, že je to nejoblíbenější reklama na Dr. Peppera vůbec. Thalia ji natáčela v USA, a to jak v angličtině, tak ve španělštině. U nás jsme se ji bohužel nedočkali, ale v latinskoamerických zemích běžela celý loňský rok. Nicméně - smlouva už vypršela, a tak teď královna telenovel vybírá z řady dalších nabídek.

Módní návrhářka a redaktorka

Thalia přichystala pro své fanoušky překvapení v podobě CD, plného remixů. Najdeš tu i bonus v podobě anglické verze ,,Arrasando" - ,,It´s My Party" a videoklip ,,A Quien Le Importa". Šušká se i o tom, že Thalia na květen připravuje nový singl (v angličtině!) a v červnu by mělo vyjít v angličtině celé album. No, necháme se překvapit.

Jisté je, že si Thalia zahrála na módní návrhářku: pro síť obchodů ,,K-mart" ve spolupráci s jejich designéry navrhla vlastní řadu oblečení, doplňků, šperků a kosmetiky. Je určena holkám a ženám všech věkových kategorií. Kolekce bude například obsahovat strečové džíny a tričko a, jak se Thalia dušovala, vše bude k dostání jak v malých, tak i ve velkých velikostech. Zboží by se mělo objevit v amerických obchodech tohle léto.

Dalším snem Thalie je vydávat vlastní časopis. Měl by se jmenovat. ,,Thalia, časopis pro tebe" a vycházet by měl jednou měsíčně v rozsahu patnácti stránek. Přečteš si v něm, jak pečovat o krásu a zdraví, o slavných lidech, budou tam speciální reportáže...

,,Komunikace s vámi, fanoušky, pro mě byla vždy důležitá, ale cítila jsem, že pořád není dostatečná. Chtěla bych být součástí vašich životů, vnímat váš smutek i radost, poskytnout vám podporu a dát vám ,,něco,,, kde najdete odpovědi na vaše otázky a poznáte jinou Thalii - kamarádku a dá-li bůh, i matku," nechala se slyšet.

Přírustek do rodiny

Místo miminka si Thalia zatím pořídila psího společníka, krátkosrstou čivavu Ratu, kterou teď bere všude s sebou. Thaliin manžel, Tommy Mottola, který 14 let šéfoval Sony Music, v tomto vydavatelství skončil, a tak na děťátko nemá ani pomyšlení. Za showbyznysmu nezmizel - naopak. Založil si vlastní společnost, která by měla se Sony úzce spolupracovat. Specializuje se na vyhledávání talentů a touží objevit druhou Mariah Carey...

Podobný job si vybrala i Thaliina matka, Yolanda Miranda, která po léta dělala své dceři manažerku. Ta si ve svém domě ve čtvrti v Santa Maria La Ribera v hlavním městě Ciudad v Mexicu otevřela uměleckou kancelář. Chce zúročit své zkušenosti, které nasbírala právě jako manažerka, a věnovat se hledání mladých a dětských talentů.

MÁ NOVOU DESKU

Pracovala na vlastní kolekci oblečení a doplňků, která se v amerických obchodech objevila v srpnu. Přesto si našla čas a natočila novou desku. Je v angličtině a jmenuje se - pro změnu - Thalia...

VELKÁ PŘÍLEŽITOST

,,Věřím, že dělám všechno obráceně. Díky mým písničkám ve španělštině a telenovelám jsme překročili hranice mezi Asií a Evropou a teď vydávám v USA desku, na které je deset písniček v angličtině a 4 ve španělštině. I když 10 písniček v angličtině je dost, nikdy nepřestanu zpívat španělsky," řekla Thalia. ,,Moje nové album je příležitost, jak vyjádřit svou lásku k životu v písničkách v angličtině. Cítím se pohodlněji, když teď můžu mluvit a zpívat anglicky."

Thalia se angličtinu učí už šest let, přesto se trošku bojí, že její výslovnost není perfektní. Novou zkušeností je spolupráce i s jinými médii, než jsou ta španělská.

,,Fanouškové jsou dneska otevřeni různým možnostem, a to je na tom to krásné. Můžete smíchat různé styly, a tak dostat nejlepší hudební koktejl na světe," dodala Thalia ještě k cédečku.
A proč se její nová placka jmenuje úplně stejně jako ta loňská? ,,Protože si to nechci komplikovat, takhle si nebudu jednotlivé názvy plést," směje se Thalia.

NOVÁ ROLE NA OBZORU?

Thalia si s manželem pořídila byteček v New Yorku, protože má ráda atmosféru tohohle města. Jenomže teď má rozběháno kvůli propagaci nového cédečka, takže tam moc není. Občas se objeví v Miami, kde se jí líbí tamní teplé podnebí, a někdy zaskočí i do Mexika.

Propagace desky sice Thalii hodně zaměstnává, jenže ona není pohodlná a už už se poohlíží po nové herecké příležitosti: ,,Pročítám si nějaké scénáře a zvažuji nabídky z televizí. Chci si totiž být jistá, že můj další herecký projekt bude pro mě tím pravým ořechovým, že nebudu hrát jen bláznivou, hloupou holčinu v červených šatech, která mluví o sexu. Bohužel, přesně takové role jsou teď v módě. Kdybych dostala opravdu skvělou nabídku, vezmu ji."

MÁ SVÉ KOUZLO...

V Řecku byla Thalia múzou komedie a poezie. A zdá se, že její jmenovkyně okouzluje všechny bez rozdílu pohlaví. Čím to je, že Thalii obdivují ženy i muži?

,,Jsem obyčejná holka. Na jevišti se dokážu odvázat, a stejně tak jsem i snílek. Mám všechny tyhle vlastnosti. Jsem se sebou spokojená a respektuji se," prozradila Thalia své kouzlo.

CO O THALII JEŠTĚ NEVÍŠ?

Ariadna Thalia Sodi Miranda se narodila v Mexico City a do základky chodila na prestižní školu, kde se vyučovalo jak ve španělštině, tak ve francoužštině.

Byla skvělá žačka a představovala si, že se jednou stane slavnou bioložkou nebo psycholožkou.
Jenže pak ji uchvátil svět její sestry.

Při svém nedávném výletu v Mexiku dostala novou fenku, která se okamžitě skamarádila s její čivavou Ratou. Thalia ji zatím nepojmenovala.

Od rodiny dostala přezdívku Yuya, fanoušci ji přezdívají Arrasando.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
archiv | © Darela 2010 - 2011 | All Rights Reserved | copyring: thaliadaily.blog.cz